Piwnica – Pub i Restauracja

Restauracja usytuowana jest w Domu Polskim, który słynie z wieloletniej tradycji, co nadaje miejscu swoisty charakter. Do Państwa dyspozycji są dwie eleganckie sale, Wizytowo-Jadalna oraz Muzyczno-Taneczna.

W „Piwnicy” dzięki gustownym wnętrzom, wyśmienitej kuchni i profesjonalnej obsłudze zapewniamy Państwu wspaniały klimat oraz wyjątkowe wrażenia smakowe i estetyczne. Fachowa obsługa jest do Państwa dyspozycji byście mogli rozkoszować się najlepszymi tradycyjnymi potrawami polskimi przygotowanymi przez szefa kuchni. Polecamy przekąski oraz smaczne obiady, w tym: placki po węgiersku, pierogi ruskie, kotlet drobiowy, pstrąg płonący i inne do wyboru. Dla urozmaicenia Menu każdego dnia przygotowujemy dla Państwa specjalne „Danie Dnia.”

„Piwnica” to idealne miejsce gdzie mogą Państwo przeżyć radosne chwile z rodziną przy wspólnym obiedzie, lub spotkać się z partnerami biznesowymi lub zaprosić bliską osobę na romantyczną kolację i spędzić miło wieczór w ciepłym, przytulnym wnętrzu naszej restauracji np. popijając jedną ze specjalności naszego pubu… „Herbatkę z prądem”.

Dla firm i instytucji proponujemy posiłki profilaktyczne i regeneracyjne, smaczne dania do wyboru z zestawem świeżych surówek. W odpowiedzi na Państwa prośby oferujemy również karnety miesięczne w atrakcyjnej cenie, opcjonalnie do wyboru na lunch lub obiady. W obrębie restauracji funkcjonuje sieć bezprzewodowa Wi-Fi (Internet).

Piwnica to również właściwe miejsce na celebrowanie różnych ważnych wydarzeń. Eleganckie wnętrza naszej Sali Bankietowej tworzą wyjątkowy klimat dla każdego rodzaju spotkania.

Na Sali Wizytowo-Jadalnej jest możliwość ugoszczenia do 100 osób, sala jest w pełni wyposażona i klimatyzowana. Na Sali Muzyczno-Tanecznej znajduje się scena dla zespołu muzycznego i przestronne miejsce do tańca i zabawy. Doborowa muzyka wykwitnie prezentowana przez DJ-a i świetność nagłośnienia umilą Państwu czas w weekendowe wieczory. Dodatkową atrakcją są rozpoczynające weekend piątkowe wieczory przy Karaoke. Sala wyposażona jest także w telebim oraz dwa telewizory plazmowe, zapraszamy na relaks przy transmisji z ważnych wydarzeń edukacyjnych, katolickich, sportowych, itp.

Do dyspozycji gości dostępny jest również ogródek z namiotem ogrodowym, przyjmujemy zamówienia na spotkania przy grillu.

Restauracja znajduje się przy głównej drodze dojazdowej do centrum miasta Reading, kilka kroków od kościoła polskiego oraz Reading College. Dodatkowym atutem lokalizacji Restauracji „Piwnica” jest wygodny dojazd z dwóch kierunków, od ulicy London Road oraz od Kings Road na bezpłatny parking do dyspozycji naszych klientów. Dzięki profesjonalnej licencjonowanej z dużym doświadczeniem ochronie oraz monitoringowi wewnętrznemu i zewnętrznemu zapewniamy Państwu poczucie pełnego bezpieczeństwa. Dla naszych gości istnieje również możliwość przenocowania w pobliskim hotelu.

 http://www.piwnicapub.co.uk/