OGŁOSZENIA PARAFIALNE – CZERWIEC

1. Cały czerwiec poświęcony jest czci Bożego Serca. To Serce jest źródłem miłosierdzia dla współczesnego człowieka i świata. Zachęcam do bardziej osobistego spotkania z Chrystusem na modlitwie – szczególnie odmawiając Litanię do Serca Jezusowego albo Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

2. Serdecznie zapraszam na spotkanie Wspólnoty Mężczyzn sw. Józefa w środę 5 czerwca po mszy sw.

3. w piatek 7 czerwca UROCZYSTOŚĆ KU CZCI NAJŚWIETSZEGO SERCA JEZUSA – patronalne święto naszej parafii. Msza św. o godz. 19.00

4. Pragnę zaprosić wszystkich na nasz odpust parafialny – w niedzielę 9 czerwca. Po mszy św. o godz. 11.00 PIKNIK PARAFIALNY.

5. Serdecznie zapraszamy na KONCERT UWIELBIENIOWY w wykonaniu zespołu AMEN – sobota 15 czerwca o godz. 19.00

6. Polska Misja Katolicka zaprasza na:

Wesoły Dzień Dziecka – sobota 8 czerwca

Święto Rodziny – sobota 15 czerwca

Dni Młodych – piątek-niedziela 13-14 lipca

Szczegóły na plakatach w gablocie.