KWIECIEŃ – OGŁOSZENIA

1.Dziękuje wszystkim za pomoc w organizacji kiermaszu świątecznego w Niedziele Palmową, przygotowania Misterium Męki Pańskiej w Wielki Piątek, oprawy liturgicznej i muzycznej świat wielkanocnych oraz śniadania wielkanocnego – takie zaangażowanie i bezinteresowna dobroć jest naśladowaniem Jezusa, który szczególnie w tych dniach pokazuje nam czym jest miłość.

2. Serdecznie dziękuję ks. Stanisławowi za pomoc duszpasterską w czasie świąt i życzymy mu szczęśliwego powrotu do Polski

3. Druga Niedziela Wielkanocy. Przeżywamy święto Miłosierdzia Bożego – z tej okazji zapraszamy wszystkich do kościoła na godz. 15.00 na godzinę miłosierdzia – będzie adoracja połączona z koronką do Miłosierdzia Bożego

4. Trzecia niedziela Wielkanocy. W Polsce nazywana biblijną (rozpoczyna ona tydzień biblijny, który zachęca nas do czytania Biblii). Okres od zmartwychwstania do wniebowstąpienia Pan Jezus poświęcił tym, których najbardziej umiłował. Spróbujmy wejść do tego grona, poczujmy się zaproszeni do bliskiego przebywania ze Zmartwychwstałym, które najlepiej realizuje się poprzez nasz pełny udział w Eucharystii.

5. W czwartek 18 kwietnia nie będzie Mszy św.

6. W niedziele 21 kwietnia będzie dodatkowa tzw. druga taca przeznaczone na utrzymanie seminariów duchownych