LISTOPAD – ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W Sobotę 30 października o godz. 19.00 wspólnota Effatha zaprasza do Sali Parafialnej przy parkingu na Bal Wszystkich Świętych – wspólna zabawę rodzinną. Zachęcamy do przebrania się za postacie świętych

2. W poniedziałek 1 listopada przeżywać będziemy uroczystość Wszystkich Świętych – będą 2 msze sw. – o godz. 11.00 i wieczorem o godz. 19.00.

We wtorek 2 listopada – dzień Zaduszny, wspomnienie Wszystkich Zmarłych – tez będą dwie msze św. o godz. 11.00 i 19.00

Listopadowa procesja modlitewna na cmentarzu w związku z tym świętem będzie w niedzielę 31 października. W tym dniu – tak jak w poprzednich latach zachęcam też dzieci do przebraniu się za jakiegoś świętego!! – na naszą niedzielną paradę świętych. Po mszy św. konkurs z nagrodami!!

Procesja na cmentarzach z modlitwą za zmarłych:

– na cmentarzu w Checkendon – sobota 30 października godz. 15.00

– na cmentarzu przy Henley Road – niedziela 31 października  godz. 12.30

4. Za 3 tygodnie w niedzielę 14 listopada zapraszamy jak co roku na nasz Dzień Pamięci połączony z piknikiem historycznym i modlitwą w intencji Ojczyzny – po Mszy sw. o godz. 11.00. Będą liczne atrakcje dla każdego a także bardzo dobre wojskowe jedzenie. To jest nasze coroczne święto historii Polski!! Zapraszam

5. Wychodząc w kierunku potrzeb – powstała w parafii kolejna grupa wsparcia AA tylko dla kobiet. Grupa ta będzie się spotykać w niedziele o godz. 16.00 w sali obok kościoła. Więcej info. – tel. 07715954078

Wypominki – modlitwa za zmarłych. Nawiązując do chrześcijańskiej tradycji modlitwy za zmarłych, zachęcam do powierzenia modlitwie wspólnoty parafialnej dusz bliskich Wam osób. Pamięć o zmarłych jest wyrazem naszej miłości do nich.

Na stoliku z tyłu kościoła wyłożone są koperty wypominkowe. Proszę o czytelne ich wypełnienie i dostarczenie do zakrystii po Mszy św. Wypominki będą czytane i za dusze tam polecane modlić się będziemy na wszystkich Mszach św. w całym miesiącu listopadzie.