PAŹDZIERNIK – ogłoszenia

1. Miesiąc październik jest miesiącem szczególnie poświęconym modlitwie różańcowej. Zachęcam do odmawiania tej modlitwy indywidualnie i w rodzinie. W naszej parafii odmawiany go po każdej Mszy św.
  2. Wychodząc w kierunku potrzeb – powstała w parafii kolejna grupa wsparcia AA tylko dla kobiet. Grupa ta będzie się spotykać w niedziele o godz. 16.00 w sali obok kościoła. Więcej info. – tel. 07715954078
  3. Wspólnota Effatha zaprasza na 7-tygodniowe Seminarium Odnowy Wiary, aby rozeznać swoja wiarę i pogłębić relacje z Żywym Jezusem. Spotkania odbywają się w każdy czwartek o godz. 19.00 w salce przy kościele.

Wypominki – modlitwa za zmarłych. Nawiązując do chrześcijańskiej tradycji modlitwy za zmarłych, zachęcam do powierzenia modlitwie wspólnoty parafialnej dusz bliskich Wam osób. Pamięć o zmarłych jest wyrazem naszej miłości do nich.

Na stoliku z tyłu kościoła wyłożone są koperty wypominkowe. Proszę o czytelne ich wypełnienie i dostarczenie do zakrystii po Mszy św. Wypominki będą czytane i za dusze tam polecane modlić się będziemy na wszystkich Mszach św. w całym miesiącu listopadzie.