Serdecznie witam wszystkich po wakacjach.

Wraz z rozpoczęciem kolejnego roku szkolnego rozpoczynamy w kościele rok duszpasterski – niestety w obecnej sytuacji nie w pełni.

Mozna zapisywać dzieci na przygotowanie do I Komunii Św. na 2021 rok. – aplikacje do pobrania i wypełnienia w kościele. Niestety nie kontynuujemy jeszcze rozpoczętych w marcu przygotowań do Sakramentu Bierzmowania – czekamy na rozwój sytuacji i przepisów pozwalajacych na spotkania w grupach.

Obowiązkowe na dzień dzisiejszy zalecenia sanitarne w Kościołach:

noszenia maseczek zakrywających usta

– zachowanie w kościele 2-metrowego dystansu społecznego.

– przyjmowanie Komunii św. wyłącznie do ręki i spożycie Ciała Chrystusa zaraz po otrzymaniu

– ci którzy nie przyjmują Komunii św. proszę, aby nie podchodzili do błogosławieństwa

– proszę o przekazywanie sobie znaku pokoju za pomocą uśmiechu czy machania ręką a nie podawania dłoni

– ograniczamy tez śpiew w czasie mszy św.

Spowiedz św. w ciągu tygodnia pzred i po mszy św. – nie spowiadamy w niedziele w czasie Mszy św. bowiem po kazdej spowiedzi trzeba zdezynfekować konfesjonal a to przeszkadza w skupieniu.