WAŻNE OGŁOSZENIE – zwiazane z obecną sytuacją

W związku z podwyższeniem w dniu 23 marca 2020 roku przez Premiera UK poziomu bezpieczeństwa przeciw wirusowi i min. zamknięciu na 3 tygodnie wszystkich miejsc modlitwy, musimy sie temu zarzadzeniu podporzadkować. Nasz kościół w związku z tym  też będzie zamknięty.

Musimy zrezygnować z naszych codziennych wieczornych adoracji i spowiedzi.

Księża będą codziennie prywatnie odprawiać Msze św. w zamówionych intencjach.

W każdą niedzielę będzie jednak  transmitowana Msza św. z naszego kościoła.

W każdy piatek ędzie tez transmitawana droga krzyzowa.

Decyzją Prymasa Anglii w tych nadzwyczajnych okolicznościach, tak długo jak będzie to konieczne, zostaje udzielona dyspensa od uczestnictwa we Mszy św. w niedzielę. Zachęcam jednak do duchowego współuczestnictwa we Mszy św., transmitowanej za pośrednictwem internetu lub tv, modląc się w domach i przystępując do duchowej komunii świętej.

O wszystkich kolejnych informacjach dotyczących naszej parafii będę informował na bieżąco. Na dzień dzisiejszy zostaja wstrzymane przygotowania do sakramentu chrztu, I Komunii sw. i bierzmowania. Odwołane tez zostaja wszystkie zaplanowane wydarzenia wielkopostne: rekolekcje, konferencje kosmologiczne, kiermasz swiateczny, spowiedz wielkopostna i przygotowywana Pasja.

Kancelaria parafialna działa cały czas normalnie.

Złączmy się w tym trudnym dla nas wszystkich czasie we wspólnej modlitwie za nas, za nasze rodziny, za całą parafię i o ustanie epidemii.

Ks. Rafał