Ogłoszenia – NIEDZIELA 7 maj

OGŁOSZENIA   PARAFIALNE

  1. Miesiąc maj jest tradycyjnie miesiącem maryjnym. Zapraszamy na nabożeństwa majowe na których odmawiamy Litanię Loretańską do NMP. Połączone one są z Mszami św. w tygodniu.
  2. Za tydzień będzie zbierana dodatkowa składka przeznaczona na wsparcie Fundacji Jana Pawła II – Fundacja ta min. dba o zachowanie i rozwój duchowego dziedzictwa Jana Pawła II i kultury chrześcijańskiej oraz wspiera młodzież z Europy Środkowo-Wschodniej w zdobyciu wykształcenia. Bóg zapłać za wszelkie ofiary
  3. Zapraszamy na Katechezy Drogi Neokatechumenalnej, które odbywają się w naszej parafii w każdy poniedziałek i środę o godz. 20.00. Katechezy te skierowane do dorosłych i młodzieży mają na celu pogłębienie i umocnienie naszej wiary.
  4. W sobotę i niedzielę 20-21 maja w naszej parafii będą odbywać się Warsztaty Modlitwy Uwolnienia prowadzone przez ojców dominikanów z Poznania. Szczegóły na plakatach, a osoby zainteresowane proszę o zapisywanie się bowiem liczba miejsc jest ograniczona a jest bardzo duże zainteresowanie.
  5. Rocznica I Komunia św. w naszej parafii będzie miała miejsce w niedzielą 21 maja o godz. 11.00. Spowiedź dla tych dzieci w piątek 19 maja od godz.18.30.
  6. I Komunia św. w naszej parafii odbędzie się 28 maja o godz. 11.00
  7. FESTYN PARAFIALNY. Ja co roku zapraszamy na nasz Festyn, który tradycyjnie odbędzie się w PROSPECT PARK w niedzielę 4 czerwca od godz. 13.00 – 19.00. Szczegóły na plakatach