ogłoszenia parafialne – MAJ

1. Miesiąc maj jest tradycyjnie miesiącem maryjnym. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, na których odmawiamy Litanię Loretańską do NMP. Odbywają sięone po Mszy św.

2. W czwartek 9 maja przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Jezusa

3. W niedzielę 12 maja  będzie dodatkowa składka przeznaczona na działalność ewangelizacyjną kościoła w Anglii

4. Bierzmowanie w naszej parafii odbędzie się w piątek 17 maja o godz. 19.00 – polecamy młodzież modlitwie całej parafii

5. Wspólnota Effatha tradycyjnie zaprasza na czuwanie modlitewne przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego – sobota 18 maja po Mszy św.

6. Rocznica I Komunii św. będzie miała miejsce w niedzielę 26 maja na Mszy św. o godz. 11.00. Serdecznie zapraszam wszystkie dzieci, które w minionym roku przyjęły pierwszy raz komunie św. (niezależnie od miejsca)

7. Polska Misja Katolicka zaprasza na:

Wesoły Dzień Dziecka – sobota 8 czerwca

Święto Rodziny – sobota 15 czerwca

Dni Młodych – piątek-niedziela 13-14 lipca

8. W poniedziałek  (27 maja), wtorek (28 maja) i czwartek (30 maja) nie będzie Mszy św.