WAŻNE OGŁOSZENIE

Jak wszyscy wiemy decyzja angielskiego Rzadu  kolejny raz zostaja zamknięte kościoły – jest to dla wszystkich nas niezrozumiałe bo w kosciołach dołożono wiele starań żeby stały sie bezpiecznym miejscem modlitwy, a Rząd na zapytanie biskupów o uzasadnienie tej decyzji nie dał żadnej odpowiedzi. 

Według ustaleń kościoły pozostaną zamknięte do 2 grudnia. Nie można w tym czasie sprawować żadnych publicznych celebracji liturgicznych (z wyjątkiem pogrzebów) ani udzielać sakramentów.

Zezwolono jedynie na prywatną modlitwę przy zachowaniu dotychczas obowiązujących obostrzeń sanitarnych. Nasz kościół będzie otwarty: we wtorek od 10.00-11.00; w piątek od 19.00-20.00 i w niedzielę od 11.00-12.00. Serdecznie zapraszam.

Zapraszam równocześnie do uczestnictwa we Mszy św. za pośrednictwem naszego kanału YOUTUBE. Msze sw. z naszego kościoła tak jak poprzednim razem bedą pojawiać sie na naszej stronie internetowej rano w niedzielę. 

Tak jak poprzednim razem i tym DAMY RADĘ i znów spotakmy sie w niedzielę ŚW. MIKOŁAJA – pod warunkiem, że bedziemy grzeczni 🙂 🙂

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i pamiętam o całej parafii w modlitwie.